Z czym wiąże się zatrudnienie niepełnosprawnego pracownika

0

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej bywa dla firmy dużym wyzwaniem organizacyjnym. Mimo to pracodawcy coraz chętniej przyjmują do swoich zespołów osoby niepełnosprawne. Firma, która zatrudnia takich pracowników niewątpliwie cieszy się większym zaufaniem klientów, rośnie także jej potencjał organizacyjny i społeczny. Dodatkowo zatrudnienie osoby niepełnosprawnej wiąże się z zyskiem ekonomicznym. Pracodawca może otrzymać wsparcie w postaci obniżenia kosztów pracy. Sprawdź jakie warunki muszą zostać spełnione aby firma mogła otrzymać dofinansowanie do wynagrodzenia i składek zus pracownika niepełnosprawnego.

Przystąpienie do płatności z udziałem kryptowalut

0

Fenomen kryptowalut polega w szczególności na tym, że systemy internetowych transakcji za pomocą wirtualnych pieniędzy powstały bez ingerencji instytucji finansowych. Jest to również pierwsza na świecie technologia realizowania transakcji, której działanie opiera się w znacznej mierze na konkretnych regułach matematycznych. Obecnie istnieje ponad dwieście kryptowalut, z czego do najpopularniejszych należą przede wszystkim Bitcoin oraz Ethereum.

Wybór portfela i początki korzystania z kryptowaluty

Korzystanie z kryptowaluty po raz pierwszy może wydawać się skomplikowane, jednak jest to zazwyczaj mylne wrażenie. Aby poprawnie przystąpić do płatności, należy najpierw wybrać odpowiedni portfel Bitcoin. Narzędzie to służy między innymi do: przechowywania wirtualnych środków oraz wykonywania przelewów. W zależności od indywidualnych potrzeb do wyboru pozostają na przykład: Multibit (za pośrednictwem komputera stacjonarnego), Circle.com (w przeglądarce internetowej) czy też Mycelium (do pobrania na telefon z systemem Android).

Notowania kryptowalut w PLN – Bitcoin, Ethereum i inne

Witryna KryptoPortal.pl oferuje przegląd kursów szeregu kryptowalut, takich jak: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, DASH, NEM, NEO, IOTA, Monero czy też Komodo, a także wielu innych. Dostępne są również tabele w przeliczeniu ich cen na złotówki, euro oraz dolara amerykańskiego. Na portalu można znaleźć też mnóstwo niezbędnych informacji na temat funkcjonowania systemów kryptowalutowych w sieci oraz poradników, które uczą, jak z nich poprawnie korzystać.

Nowoczesny biznes

0

Dobry przedsiębiorca wie, że prowadzenie biznesu to bardzo złożone zagadnienie. Aby firma działała sprawnie i rozwijała się, ważne są przede wszystkim systemy zarządzania kluczowymi obszarami. W dzisiejszych czasach coraz większą rolę odgrywają aspekty związane z ekologią. W tym artykule krótko opiszę dwa ważne zagadnienia: dbałość o środowisko naturalne oraz prawidłowe zarządzanie energią.

Początek roku dobrym czasem na zmianę programu do fakturowania

0

Od stycznia 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy podatkowe, które nakładają na wszystkich przedsiębiorców między innymi obowiązek wysyłania do Urzędu Skarbowego szczegółowych informacji podatkowych w postaci plików o nazwie JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Dotychczas obowiązek ten spoczywał jedynie na właścicielach dużych firm, o rocznych obrotach, przekraczających 50 mln EURO.

Anioły biznesu – nowoczesne źródło finansowania

0
Anioły biznesu – nowoczesne źródło finansowania

Anioł Biznesu to świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem. Dzięki takiej osobie można pozyskać kapitał na działanie i rozwój firmy na jej wczesnym etapie.

Dzięki temu wypromowanie jej stanie się prostsze. W dodatku Anioł Biznesu jest w stanie podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem biznesowym, które również może pomóc w rozwoju biznesu i jest dla niego gigantycznym wsparciem.

Posiadając innowacyjny pomysł warto jest zatem zastanowić się nad skorzystaniem z kapitału osoby, która szuka inwestycji dla siebie. Może się okazać, że dzięki takiemu podejściu uda się całkowicie odmienić swoje życie i stworzyć firmę, która zdobędzie zaufanie klientów i stanie się naprawdę rozpoznawalna na rynku przez co będzie z niej korzystało naprawdę wiele osób. Taki sposób działania jest idealny dla każdego i daje bardzo dobre rezultaty przez co warto się na ten decydować.

Kto to Anioł Biznesu?

Anioł Biznesu to osoba zamożna, która jest w stanie zainwestować w młodą firmę bardzo duże pieniądze. Dzięki temu znacznie ułatwić jej start i wejście na nowe rynki. Anioł Biznesu skupia się w głównej mierze na inwestowaniu w projekty mogące przynieść duży zysk oraz znajdujące się we wczesnej fazie rozwoju.

Decyzja inwestora nie musi być pozytywna. Z tego względu, że dysponuje on swoim własnym majątkiem zachowuje bardzo dużą ostrożność przy inwestowaniu i szuka takich projektów, które jego zdaniem są najbardziej opłacalne i mają największą szansę na zaistnienie na światowych rynkach.

Anioł Biznesu – jak się do niego dostać?

Jeżeli jesteś młodym przedsiębiorcą i posiadasz już swój własny projekt, ale brakuje Ci kapitału to możesz udać się do osoby jaką jest Anioł Biznesu i przedstawić jej swoje plany.

Dzięki temu być może uda Ci się znaleźć źródło finansowania dla Twojej działalności, które to przeniesie ją na wyższy poziom i ułatwi osiągnięcie sukcesu w każdej branży.

Anioły biznesu – nowoczesne źródło finansowania

W internecie można znaleźć organizacje zrzeszające prywatnych inwestorów, do których można wysłać zapytanie. Można również wpisać w wyszukiwarce frazę Anioł Biznesu i na własną rękę poszukać przedsiębiorców, którzy będą zainteresowani zainwestowaniem pieniędzy w konkretne przedsiębiorstwo. Dzięki temu możliwe będzie ruszenie ze swoim własnym biznesem.

Podsumowanie

Jeżeli zatem posiada się jakiś pomysł to warto z nim wyjść i udać się do doświadczonego przedsiębiorcy, który dokona skutecznej oceny każdego pomysłu. Dzięki temu możliwe będzie wystartowanie ze swoją działalnością i zaprezentowanie się światu. Anioł Biznesu to taka osoba, która jest coraz częściej brana pod uwagę jako źródło finansowania działalności.

W praktyce jednak dość trudno zdobyć pieniądze w ten sposób. Inwestorzy zachowują bowiem sporą ostrożność i starają się dokładnie analizować sytuację przed zdecydowaniem się na konkretny produkt. W ten sposób chronią bowiem swój kapitał.

30 pomysłów na biznes na wsi

0
30 pomysłów na biznes na wsi

Przedstawione pomysły na biznes na wsi kierowane są do osób, które mieszkają na wsi bądź w małych miejscowościach. Naturalne ograniczenia w takich miejscach nie muszą bowiem całkowicie zabijać przedsiębiorczości.

W mniejszych miejscowościach również można realizować się jako przedsiębiorca i w ten sposób zarabiać na życie.
Zapoznaj się zatem z naszymi propozycjami i wystartuj z własną firmą w małym mieście.

Biznes na wsi ma kilka istotnych zalet, do których należą:

 • Mniejsza inwestycja na początek
 • Łatwiejsze promowanie swojego biznesu
 • Mniejsze wyzwania rynkowe

30 pomysłów na biznes na wsi

Nasze pomysły na biznes na wsi

 • Produkty ekologiczne – biznes na wsi sprowadzający się do handlu naturalnymi i ekologicznymi warzywami czy owocami jest bardzo prosty i możliwy dla większości osób, które posiadają własny ogródek
 • Firma budowlana – taka forma biznesu pod warunkiem niezbyt dużej konkurencji musi przyjąć się bardzo dobrze
 • Sprzątanie – usługi sprzątania stale zdobywają popularność częściej wybierane
 • Restauracja/pub – miejsce rozrywki nawet w mniejszych miejscowościach może przyciągnąć wiele osób do siebie. Taki biznes na wsi to również możliwość współpracy z organizacjami państwowymi
 • Ekologiczne jaja – zdrowe odżywanie jest w modzie i tylko napędza tego typu przedsiębiorstwa.
 • Mleko prosto od krowy – automaty z naturalnym krowim mlekiem to idealny pomysł dla osób, które mają własne zwierzęta.
 • Hodowla papryczek chili – wystarczy szklarnia, aby rozpocząć hodowlę tych niezwykle ostrych papryczek.
 • Hodowla herbaty – biznes ten wymaga zdobycia dużej wiedzy, ale pewnością ma szansę się udać.
 • Pole kempingowe – w miejscowościach turystycznych to świetny biznes.
 • Hodowla drzewek Bonsai – branża ta stale rośnie
 • Kolonie dla dzieci – kolejny pomysł dla miejscowości turystycznych.
 • Stadnina koni – dobrze prowadzona może przynieść mnóstwo radości i dobre pieniądze
 • Hodowla borówek amerykańskich – biznes mogący przynieść duże zyski, ale i wymagający sporej inwestycji
 • Hodowla żurawiny – podobne cechy co poprzedni biznes.
 • Stworzenie wioski tematycznej – doskonała atrakcja dla turystów
 • Hodowla kwiatów – dobrze prowadzona może być korzystna
 • Własnoręczne ozdoby – rękodzieło od zawsze jest w cenie
 • Biznes survivalowy – obozy dla dzieci w okresie letnim to świetny biznes
 • Agroturystyka – idealny biznes w malowniczych rejonach
 • Tworzenie mebli – wiele fabryk zlokalizowanych jest właśnie w mniejszych miejscowościach
 • Salon fryzjerski – brak fryzjerów to duży problem wielu mniejszych miejscowości
 • Park linowy – biznes pojawiający się w coraz większej liczbie miejsc
 • Produkcja przedmiotów z drewna – przy odpowiednich umiejętnościach może przynieść dobre przychody
 • Własne zoo – dobry pomysł dla tych, którzy uwielbiają zwierzęta
 • Dom weselny – niższe ceny i klimat wsi powodują, że wiele osób wybiera wzięcie ślubu właśnie na wsi
 • Garncarstwo – zapomniany, ale nadal opłacalny biznes
 • Pasieka miodu – zapotrzebowanie na miód nie słabnie
 • Wyroby z wikliny
 • Stawy hodowlane – dostęp do własnego stawu daje możliwość otworzenia hodowli ryb
 • Zbieranie ziół i ich sprzedaż

5 pomysłów na zarabianie w internecie

0
5 pomysłów na zarabianie w internecie

Zarabianie w sieci to coraz częściej pojawiający się temat, który budzi u wielu osób naprawdę duże zainteresowanie. Jest to świetny sposób na to, aby dorobić sobie, a przy okazji zdobyć wiele cennych umiejętności, które będą mogły zostać później wykorzystane.

Takie działanie ma zatem jak najbardziej sens i jest bardzo mocno polecane w każdej sytuacji. Dla każdej osoby może okazać się to świetną formą zarabiania pieniędzy. Samo zarabianie w internecie nie jest dodatkowo bardzo skomplikowane i czasochłonne. Można jak najbardziej robić to po godzinach swojej pracy co jest dużym plusem takiego działania i podejścia do sprawy. Wybranie takiego działania dla siebie ma jak najbardziej sens.

Wiele sposobów na zarabianie w internecie

Zarabianie w internecie przybiera obecnie różne postacie. Można na przykład handlować domenami, handlować przedmiotami z Chin, zarabiać na blogu czy wypełniać ankiety.

Dlatego też spośród wszystkich dostępnych metod każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie co naprawdę dobrze sprawdzi się w swojej roli. Będzie można przy tym bardzo wiele zarobić na takim działaniu bez poświęcania mu dużej ilości czasu. Jest to więc najlepszy sposób na odłożenie pieniędzy na swoje potrzeby.

5 pomysłów na zarabianie w internecie

Nasze pomysły na zarabianie w internecie

Wśród naszych pomysłów na zarabianie w internecie można wyróżnić następujące:

 • Zarabianie na blogu – posiadanie własnego bloga jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie przygody z zarabianiem w sieci. Jest to świetny sposób na to, aby zarabiać na reklamach. Wystarczy jedynie posiadać grono odbiorców, którzy systematycznie będą przeglądać artykuły na blogu, aby rozpocząć zarabianie na nim w naprawdę efektywny sposób. Samo zdobycie ruchu wymaga jednak cierpliwości i przede wszystkim systematycznego dodawania kolejnych postów na bloga.
 • Sprzedaż własnych produktów – dobrym sposobem na zarabianie w internecie jest również sprzedaż własnych produktów. Napisanie na przykład własnego ebooka jest świetnym sposobem na rozpoczęcie sprzedaży. Tego typu kursy mogą być bardzo pożądane pod warunkiem wpasowania się w konkretną tematykę i zadbania o odpowiednią jakość samego kursu.
 • Strona ze specjalistyczną wiedzą – sposobem na zarabianie w internecie może być również stworzenie strony ze specjalistyczną wiedzą, za dostępu do której trzeba będzie zapłacić. Taka forma zarabiania wymaga jednak oferowania naprawdę ciekawej wiedzy i zdobycia grona osób, które będą chciały za dostęp do danej strony zapłacić.
 • Handel w internecie – bardzo popularny sposób na zarabianie w internecie to oczywiście handel na platformach aukcyjnych. Tutaj model działania jest prosty. Wystarczy konkretne produkty kupić taniej i sprzedać drożej. Wszystko zależy zatem od samego wyczucia obszaru, w którym warto działać i który może przynieść spore zyski.
 • Zarabianie w programach partnerskich – programy partnerskie oferowane są przez wiele firm które pragną zwiększyć swoją sprzedaż. Można im zatem pomóc w zamian za prowizję i reklamować ich produkty. Generowanie dobrej sprzedaży może prowadzić do naprawdę dużych zarobków i może być bardzo opłacalne.

3 pomysły na biznes, które szybko możesz otworzyć (jeszcze dziś)

0
3 pomysły na biznes, które szybko możesz otworzyć (jeszcze dziś)

Przedstawiamy w naszej opinii najlepsze pomysły na swój własny biznes, który będzie można prowadzić nawet ze swojego własnego domu. Wybranie go jest zatem świetnym pomysłem i może dać dobre rezultaty.

Nasze pomysły na biznes są przede wszystkim łatwe do wdrożenia przez każdą osobę. W dodatku umożliwiają pogodzenie pracy ze swoją pasją oraz codziennymi obowiązkami. Dzięki temu prowadzenie swojej firmy stanie się prawdziwie satysfakcjonujące. Dodatkowo możliwe będzie całkowite wyrwanie się z obowiązków, jakie czekają na wszystkich na etacie. Wszystkie nasze pomysły nie wymagają przy tym angażowania bardzo dużego kapitału co jest ich kolejnym plusem.

Handel w internecie

Segment ten z roku na rok rośnie i bije kolejne rekordy. W tym roku rynek e-commerce ma osiągnąć wartość 38,5 mld zł. Jest to zatem gigantyczna szansa na rozkręcenie w tej branży swojego biznesu i zarobienie w ten sposób naprawdę dużych pieniędzy. O tym, jak wiele można na tym zarobić udowodniły takie serwisy jak Allegro, Amazon czy na przykład największy na świecie Alibaba.

Szczególnie wart zainteresowania w ostatnim czasie jest ten ostatni. Jest to serwis działający w Chinach. Możliwe jest jednak tanie zamawianie w nim towarów, a następnie sprzedawanie ich na rynku polskim z dużo wyższą marża.

Udzielania korepetycji

Również nauka przenosi się do internetu i pojawiają się nowe możliwości zdobywania wiedzy w ten sposób. Jeżeli zatem ktoś sam posiada pewną wiedzę, którą chciałby podzielić się z innymi to może robić to odpłatnie na jednym z wielu przeznaczonych do tego platform.

Może również rozkręcić na bazie swojej wiedzy własny biznes. Najbardziej popularne i poszukiwane są oczywiście języki obce. Doskonała znajomość jakiegoś może być zatem świetnym fundamentem pod własny biznes i może dać bardzo dobre rezultaty każdej osobie.

3 pomysły na biznes, które szybko możesz otworzyć (jeszcze dziś)

Dobrze wypromowane usługi pozwalają na uczynienie z korepetycji naprawdę interesującego źródła zarobku, które może przynieść naprawdę wymierne korzyści wszystkim osobom. Dzięki nim można zyskać naprawdę wiele i zarobić bardzo duże pieniądze w ten sposób.

Firma sprzątająca

Pozornie mogłoby się wydawać, że taki biznes nie ma szans wypalić. Jak się jednak okazuje zapotrzebowanie na tego typu usługi jest naprawdę duże i nadal jest miejsce dla nowych firm w tej branży. Należy w tej sytuacji przygotować się jednak na to, że na samym początku bez stałych klientów mogą pojawić się trudności z zachowaniem płynności finansowej. W miarę upływu czasu te powinny jednak znikać, a firma powinna realizować coraz to ciekawsze kontrakty.

Podsumowanie

Pomysłów na biznes jest zatem naprawdę wiele. Najważniejsze są w tym przypadku chęci i umiejętności. To one mogą przełożyć się na gigantyczny sukces firmy bądź jej całkowitą klapę. Należy zatem odpowiednio podejść do sprawy i rozsądnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, które da znakomite efekty każdej osobie. Dobry biznes dzięki temu stanie się sposobem na życie.

7 porad jak znaleźć dobry pomysł na biznes?

0
7 porad jak znaleźć dobry pomysł na biznes?

W artykule przedstawiamy nasze porady na temat tego w jaki sposób odnaleźć pomysł na biznes dla siebie. Dzięki temu znajdziesz swoją własną niszę i będziesz mógł rozpocząć tworzenie firmy. Dobry pomysł na biznes to bowiem podstawa do tego, aby odnieść w nim sukces. Jeżeli zatem jesteś osobą, która ma w planach założenie firmy, ale jeszcze nie masz dokładnego pomysłu to zapraszamy do lektury. Dowiesz się jak znaleźć dobry pomysł na biznes.

Oceń swoje umiejętności

Bardzo istotna jest ocena swoich umiejętności. Dzięki zrobieniu tego w umiejętny sposób można całkiem sporo zyskać. Przede wszystkim musisz skupić się na swoim doświadczeniu. Rzeczy, które już robiłeś z pewnością są Ci bliższe i jesteś w stanie wykonać je lepiej. Podczas poszukiwań pomysłu warto zatem zadać sobie pytania odnośnie tego w czym tak naprawdę jesteś dobry.

Bądź gotowy na nadejście pomysłu

Często pomysł na biznes rodzi się przez zupełny przypadek. Dlatego też warto być na to przygotowanym i uważnie obserwować różne media, aby wyłapywać dobre pomysły. Gdy ten już się pojawi należy natomiast natychmiast przejść do działania.

7 porad jak znaleźć dobry pomysł na biznes?

Spróbuj wymyślić nowy produkt

Dobry pomysł na biznes jest taki, gdy tworzysz coś zupełnie nowego. Najlepiej stworzyć taki produkt, którego nie ma na rynku, a na który jest zapotrzebowanie. Dzięki temu uda Ci się idealnie zaspokoić potrzeby ludzi i tym samym zbudować dużą firmę na takim działaniu. Jest to najlepszy z możliwych sposobów na zbudowanie dużego biznesu.

Popraw już istniejący produkt

Jako, że obecnie wymyślenie czegoś nowego jest bardzo trudne, a przy tym często bardzo kapitałochłonne to warto postawić na ulepszenie już istniejącego produktu. Dodanie do konkretnego rozwiązania jakiejś wartości jest bardzo popularne i traktowane jest jako dobry pomysł na biznes. Poszukaj zatem czegoś co może zostać ulepszone i to po prostu zrób.

Badanie innych rynków

Niekiedy ma się dobry pomysł na biznes, który jednak w danej lokalizacji nie ma racji bytu. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad zbadaniem innych rynków. W innym obszarze dany pomysł może być bowiem strzałem w dziesiątkę. Obserwacja innych rynków jest zatem bardzo istotna.

Dodaj wartość do istniejącego produktu

Dobry pomysł na biznes to również dodanie wartości do istniejącego produktu. Ulepszenie go, aby był jeszcze bardziej użyteczny jest rozwiązaniem naprawdę sensownym.

Szukanie okazji rynkowych

Od czasu do czasu pojawiają się grupy produktów, na które jest gigantyczne zapotrzebowanie. Wstrzelenie się w okazję i wejście na konkretny rynek może być zatem bardzo korzystne i dać bardzo duże możliwości.

Ocena pomysłu

Dobry pomysł na biznes to nie wszystko, ponieważ konieczna jest jeszcze jego ocena. Jeżeli o danym produkcie, który masz zamiar tworzyć nie posiadasz żadnej wiedzy to będzie Ci znacznie trudniej wyjść z nim na świat. Znacznie trudniej będzie Ci go reklamować i sprzedawać, ponieważ sam możesz nie rozumieć do końca czym ten się tak naprawdę zajmuje. Najlepiej zatem łączyć biznes z pasją.

54 pomysły na biznes w internecie

0
54 pomysły na biznes w internecie

Przedstawiamy aż 54 pomysły na biznes w internecie. Są to nasze propozycje branż, w których można działać i osiągać wysokie zarobki. Gorąco zachęcamy do skorzystania z nich i sprawdzenia tego co tak naprawdę są one w stanie dać każdej osobie. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś w czym sam będziesz w stanie działać.

Social media i blog

Pierwsza grupa naszych sposobów na zarobek dotyczy działania w obszarze social media oraz prowadzenia własnego bloga. Jest to świetny sposób na zbudowanie szerokiego grona odbiorców, na których można zarobić. Do sposobów należą tutaj:

 • Programy partnerskie – oferowane są one przez wiele firm i zarabianie na nich polega na polecaniu produktów. W momencie, gdy uda się coś sprzedać to sprzedawca otrzymuje prowizję.
 • Sprzedaż powierzchni reklamowej – bardzo popularna forma zarabiania, która jednak dla wysokiej efektywności wymaga naprawdę sporego ruchu w danych serwisie internetowym.
 • Prowadzenie sponsorowanych profili w mediach społecznościowych
 • Tworzenie podcastów
 • Własny kanał na youtube – możliwość zarabiania na reklamach
 • Zostanie influencerem i współpraca z dużymi markami

Pisanie tekstów

Biznes w internecie to jednak nie tylko prowadzenie blogów. Można również wykorzystać swoją wiedzę do zbudowania solidnej marki w sieci i zarabiania w ten sposób na życie. Dla lubiących pisać istnieją takie możliwości zarobku jak:

 • Zostanie copywriterem
 • Pisanie własnego bloga
 • Usługi korektorskie tekstów
 • Transkrypcje nagrań
 • Tłumaczenie tekstów
 • Pisanie ebooków
 • Tworzenie artykułów pod pozycjonowanie

Własne kursy online

Biznes w internecie jakim jest tworzenie kursów online stale zyskuje na popularności, a te stają się wybierane przez coraz więcej osób, które chętnie zdobywają wiedzę właśnie w ten sposób i korzystają z tej możliwości uczenia się.

54 pomysły na biznes w internecie

Warto zatem spróbować podzielić się swoją wiedzą i stworzyć jeden z kursów. Przykładowe tematy to:

 • Kursy do nauki języków obcych
 • Specjalistyczne kursy obsługi programów komputerowych
 • Kursy sportowe
 • Kursy dotyczące konkretnych dziedzin życia
 • Kursy na tematy biznesowe
 • Kursy specjalistyczne
 • Kursy śpiewania

E-marketing

Marketing to doskonały pomysł na biznes w internecie, który może naprawdę dobrze się sprawdzić i może być niezwykle korzystny. Dajemy zatem przykłady co można w tym zakresie robić:

 • Tworzenie stron internetowych
 • Projektowanie grafiki
 • Kampanie e-marketingowe
 • Pozycjonowanie stron www
 • Promowanie stron w wyszukiwarkach
 • Content marketing
 • Tworzenie landing page
 • Generowanie sprzedaży
 • Tworzenie długofalowych strategii marketingowych

Coaching

Stale rozwijający się coaching jest również świetnym sposobem na własny biznes. Oto nasze pomysły:

 • Coaching dla biznesu
 • Coaching dla menadżerów
 • Coaching z zarządzania czasem
 • Coaching dotyczący tematów życiowych
 • Coaching dotyczący diety
 • Coaching dla sportowców
 • Inny rodzaj coachingu

Sprzedaż produktów

Handel to olbrzymi segment w świecie online. O to nasze propozycje gdzie można sprzedawać:

 • Własny sklep online
 • Allegro
 • Ebay
 • Etsy.com
 • Inne aukcje internetowe

Sprzedaż produktów elektronicznych

 • SAAS – sprzedaż produktu jako usługi, sprzedaż abonamentowa
 • Sprzedaż tradycyjnego oprogramowania
 • Szkolenia online
 • Organizowanie płatnych webinarów
 • Sprzedaż aplikacji mobilnych
 • Oferowanie dostępu do stron internetowych
 • Sprzedaż zdjęć bądź grafiki
 • Sprzedaż szablonów do stron internetowych
 • Sprzedaż wideo

Pozostałe pomysły

 • Sprzedaż domen
 • Sprzedaż usług hostingowych
 • Własny katalog ze stronami internetowymi
 • Własny marketplace

ZOBACZ TEŻ