Certyfikat SSL dla strony internetowej

0
1543

W internecie bez żadnego problemu znajdziemy całe mnóstwo firm, które oferują kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych. Do takich usług należą przede wszystkim rejestracja domeny, hosting danych oraz zapewnienie bezpieczeństwa naszej stronie internetowej.

Domena to nic innego jak nazwa naszej strony, którą wpisujemy w przeglądarkę internetową. Koszt rejestracji nazwy z reguły nie przekracza kilkunastu złotych, więc jest to stosunkowo tania inwestycja. Zakup hostingu jest nieco droższy, ponieważ średni koszt takiego serwera wynosi około 50 złotych za rok. Widzimy więc, że zakup domeny i hostingu to inwestycja rzędu kilkudziesięciu złotych. Jest to niestety inwestycja konieczna, dlatego musimy zdać sobie sprawę z tego, iż na samym początku będą czekać na nas pewne wydatki związane z tworzeniem strony internetowej. Ważną kwestią jest również zapewnienie bezpieczeństwa naszej strony internetowej, poprzez zakup certyfikatu SSL.

Certyfikaty SSL dla stron www

Posiadanie certyfikatu bezpieczeństwa już dawno stało się standardem wśród cieszących się uznaniem stron internetowych, dlatego należy potraktować zakup takiego certyfikatu jako coś absolutnie niezbędnego. Istnieje wiele firm, które oferują kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych. Firmy te wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, tworząc serwisy internetowe, za których pośrednictwem można zarejestrować domenę, oraz zakupić hosting wraz z certyfikatem SSL.

Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Jest to serwis, za którego pośrednictwem możemy zarejestrować domenę, a także zakupić hosting oraz certyfikat bezpieczeństwa. Koszt najtańszej domeny wynosi 9.89, z kolei najtańszy hosting to 9,90 zł. Są to bardzo atrakcyjne ceny, zważywszy na to, że posiadanie hostingu oraz domeny jest niezbędne, jeśli chcemy stworzyć stronę internetową. Certyfikat SSL w kru.pl to z kolei koszt 29 złotych, zatem w cenie nieprzekraczającej 50 złotych mamy dostęp do wszystkich narzędzi, które są niezbędne do stworzenia strony.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here