Minęły te czasy, kiedy w magazynach wielkich hal i sklepów panował nieład i rozgardiasz. W dzisiejszych czasach firmy, przedsiębiorcy, właściciele supermarketów i producenci różnorodnych towarów dbają o to, by towary przechowywane były w sposób bezpieczny, uporządkowany i wygodny. Europojemniki cieszą się uznaniem w każdej dziedzinie życia. Dlaczego? Oto odpowiedź.

1. Co to są europojemniki?

Euro skrzynki to plastikowe pojemniki, występujące prawie w każdych gabarytach. Wykonane są z wysokogatunkowych produktów z tworzywa sztucznego, dzięki czemu można w nich przechowywać i transportować rozmaite przedmioty.

2. Szeroki wybór

Pojemniki transportowe euro występują w prawie wszystkich konfiguracjach. Klienci mogą wybierać w rozmaitych rozmiarach, takich jak np. 800×600, 600×400, 300×200, 200×150 oraz wiele wiele innych. Dzięki ich różnorodnym wielkością posiadają ładowność nawet do 900 kg. Europojemniki kojarzą się przede wszystkim z szarym kolorem. Jednak producenci wychodząc na przeciw klientom, wyprodukowali skrzynki euro także w innych kolorach np. czarnym, czerwonym czy niebieskim. Możliwe jest również stworzenie skrzynek pod specjalnie zamówienie.

3. Zastosowanie

Nie ma dziedziny życia, w której europojemniki nie znalazłyby zastosowania. Świetnie sprawdzają się przy przewożeniu i transportowaniu żywności, w przemyśle motoryzacyjnym, w produkcji przemysłowej, w branży papierniczej. Zostały również docenione przez klientów indywidualnych i coraz częściej można spotkać się w komórkach domowych przy przechowywaniu np. odzieży, obuwia czy tez ozdób świątecznych.

4. Sposób przechowywania

Skrzynki euro można układać na magazynowych półkach, specjalnych paletach plastikowych, czy jedna na drugą. Ich sposób wykonania umożliwia łatwe przechowywanie nawet w najbardziej trudnych warunkach. Nie dzieje się z nimi nic przy kontakcie z wilgocią, czy przy różnicy temperatur. Dodatkowo możliwe jest zabezpieczenie skrzynek pokrywką specjalnie do nich przeznaczoną.

5. Wygoda

Pojemniki transportowe euro umożliwiają magazynierom również w łatwy i lekki sposób przetransportowanie w nich towaru. Dzięki specjalnym uchwytom zamieszczonym po bokach przenoszenie ich nie stanowi trudności.

Europojemniki umożliwiają wprowadzenie do magazynów, hal czy sklepów porządek i łatwe przechowywanie różnego rodzaju towaru. Ich prosty kształt wprowadza ład a towar w nich znajdujący się jest bezpieczny. To zdecydowanie lepszy i wygodniejszy sposób na przechowywanie różnego rodzaju niebezpiecznych przedmiotów oraz higieniczny sposób przy transportowaniu żywności.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/euro-containers/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here