Jak wybrać dobrą firmę kurierską?

Podstawowymi kryteriami, które wpływają na zadowolenie klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, korzystających z usług firm kurierskich, jest terminowość dostarczenia przesyłki, cena oraz jakość usługi. Firma Geis to międzynarodowe przedsiębiorstwo, specjalizujące się w usługach logistycznych i transportowych, które doskonale spełnia wszystkie wymagania. Czym charakteryzuje się ta zaufana firma kurierska?

Międzynarodowe i krajowe usługi transportowo-logistyczne

Geis to przedsiębiorstwo z kilkudziesięcioletnim już doświadczeniem. Obecnie posiada aż 36 punktów na terenie kraju. Z jego usług można skorzystać za pomocą platformy epaka.pl, która pozwala na oszacowanie kosztów przesyłki i zamówienie kuriera bezpośrednio przez stronę internetową.

Platforma epaka.pl zapewnia atrakcyjne ceny oraz kompleksowe usługi transportowe i logistyczne największych firm w Polsce, takich jak Geis, DPD, UPS czy Paczkomaty InPost. W ich zakres wchodzą przewozy przesyłek standardowych i niespaletyzowanych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Przyjrzyjmy się bliżej usługom oferowanym przez firmy kurierskie dostępne na platformie epaka.pl.

Nowoczesny system nadawania przesyłek

Wielkim ułatwieniem procesu nadania przesyłki jest możliwość skorzystania z prostej i intuicyjnej, specjalnie temu dedykowanej aplikacji na stronie epaka.pl. Dzięki niej szybko i bezproblemowo można nie tylko ustalić termin przybycia kuriera, ale też otrzymać dostęp do przejrzystych informacji o cenie i sposobie pakowania przesyłek. Dzięki temu można sprawdzić dokładnie, jakie rozwiązanie będzie najbardziej opłacalne i dostosować do tego swoje wybory. Bardzo komfortowym rozwiązaniem jest również możliwość odbioru przesyłki bezpośrednio od nadawcy, w usłudze door-to-door.

Przesyłki niestandardowe

Firmy kurierskie rozróżniają dwa rodzaje przesyłek – przesyłki spaletyzowane i niespaletyzowane. Te pierwsze odnoszą się do towarów przewidywalnych pod względem masy i objętości. Natomiast przesyłki niespaletyzowane charakteryzuje dowolność kształtu, objętości i masy. Dla takich niestandardowych przewozów oferowana jest usługa przewozu całopojazdowego. Wszystkie te usługi dostępne są na platformie epaka.pl. Wystarczy skorzystać z możliwości oszacowania kosztów przesyłki, aby dowiedzieć się, jak cena będzie się różnić w zależności od wybranej opcji.

Dbałość o komfort klienta

Aby uprościć proces nadania i dostarczenia przesyłek, na platformie epaka.pl dostępne są usługi z użyciem nowoczesnych technologii. Zarówno nadawca, jak i odbiorca mogą śledzić paczkę przez internet, a także wybrać sposób poinformowania o dostarczeniu paczki poprzez wiadomość sms.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here