Gdzie mogę uzyskać pożyczkę od ręki?

Jeżeli szukasz wygodnej pożyczki, masz głównie dwie opcje, lub skorzystac z uslug bankowych, lub poprosić o pomoc finansową od firm pożyczkowych. Rozważymy te opcje bardziej szczegółowo. Ci, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, ale obawiają się, że szybkie pożyczki okażą się zbyt drogie, wolą  wypożyczyć w bankach. Zwykle banki to pierwsze miejsce, gdzie pożyczkobiorcy podają swoje wnioski o pożyczki, ponieważ banki zazwyczaj cieszą się dobrą reputacją. Jednak ci pożyczkobiorcy, którzy mieli problemy we współpracy z bankami, na przykład, wpadli w pętlę długów, nie zdążyli spłacić pożyczkę w terminie, mogą skorzystać z innej opcji – ofert firm pożyczkowych. Rozważmy dokładniej, jakie są wady i zalety obu opcji przy ubieganiu się o pożyczkę od ręki.

Wziąć pożyczkę online w banku

Jeśli chodzi o banki, zaletą współpracy z bankami jest to, że banki nie mogą pozwolić na oszustwa ze swojej strony, dla nich ważna jest reputacja i opinie klientów. Natomiast,  ich wymagania są zazwyczaj bardzo wysokie, między innymi, każdy pożyczkobiorca musi mieć pozytywną historię kredytową, nie być wpisanym na liście dłużników BIK, BIG, KRD itd.

Wady kredytu bankowego

We współpracy z bankami są niektóre wady. Po pierwsze, czasami trzeba długo czekać na decyzję banku. Proces przyznania pożyczki może trwać  od jednego dnia bankowego do tygodnia i więcej. Chwilówka od ręki  w firmie pożyczkowej może być udzielona w ciągu 15 minut, a pieniądze zostaną przelane na konto bankowe w ciągu jednego dnia roboczego.

Po drugie, banki nigdy nie oferują szybkich darmowych pożyczek, które są tak bardzo popularne wśród klientów firm pożyczkowych.

Czasami taka szybka pożyczki staje się jedynym rozwiązaniem, klient zdobywa potrzebną od ręki kwotę, a firma pożyczkowa otrzymuje nowego lojalnego klienta.

Pożyczki od ręki online – łatwo i niedrogo

W czasach wciąż malejącego oprocentowania, zaciąganie pożyczek pozabankowych może  wydawać się szaleństwem. Jednak dla wielu klientów, którzy mają negatywną historię kredytową pożyczka od ręki przez internet może być jedynym ratunkiem w trudnej sytuacji finansowej. Wiele gospodarstw domowych pozyskują gotówkę w firmach pożyczkowych, ponieważ jest to szybka i wygodna opcja uzyskania pożyczek na już. Zaletą jest również to, że można otrzymać prywatne pożyczki od ręki nawet w weekend i święta, ponieważ firmy pozabankowe pracują 24/7. To jest szczególnie ważne dla osób, które miały problemy ze spłatą pożyczek w bankach i obecnie mają wpisy w bazach dłużników BIK, KRD i BIG. Chociaż firmy pozabankowe nie zamykają oczy na negatywną historię kredytową każdego klienta, nie uwzględniają  ten faktor zbyt rygorystycznie.

Największą zaletą chwilówek od ręki przez internet jest to, że wypłacane są one w ciągu jednego roboczego dnia na konto bankowe, bez zbędnych formalności. Aby otrzymać taką szybką pożyczkę od ręki prywatnie, wystarczy tylko dokonać następujących czynności:

  • złożyć wniosek na stronie głównej serwisu pośredniczącego wybierając  kwotę pożyczki  i termin kredytowania
  • dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza  rejestracyjnego. W tym formularzu należy podać  imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESELu, konta bankowego, email, numer telefonu)
  • przejść  proces weryfikacji osoby oraz konta bankowego
  • otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki drogą mailową
  • otrzymać  pieniądze na swoje konto bankowe.

Na Binixo.pl, internetowym serwisie pośredniczącym, możesz zasięgnąć prywatnej pożyczki od ręki na dowód osobisty nawet jeśli znajdujesz się na liście dłużników w BIK.
Pożyczka od ręki na dowód jest wspaniałym rozwiązaniem dla klientów o różnych potrzebach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here