Kto może korzystać z usług platformy logistycznej kurierovo.pl

Platforma logistyczna kurierovo.pl to serwis, który pozwala na szybką i tanią wysyłkę za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Dzięki temu usługi kurierskie stają się powszechne i ogólnodostępne dla każdego. A komu najbardziej opłaca się wybór usług operatora logistycznego? Z pewnością w tym gronie możemy wymienić:

– osoby prywatne,

– firmy,

– sklepy internetowe.

W dzisiejszym artykule omówimy korzyści płynące dla każdego z tych Klientów.

Dlaczego osobom prywatnym opłaca się wysyłanie poprzez platformę logistyczną?

Korzystanie z usług firm kurierskich przez osoby prywatne stało się bardzo powszechne. Jeszcze kilka lat temu oferta firm kurierskich była dedykowana przede wszystkim dla firm. Aktualnie, w dobie walki o klienta i każde zlecenie, firmy kurierskie otworzyły się także na zlecenia od osób prywatnych. Oczywiście zamówienie usługi przez osobę prywatną jest droższe niż ma to miejsce w przypadku firm. To naturalne, ponieważ firmy wysyłają o wiele więcej przesyłek. Mogą zatem liczyć na preferencyjne warunki.

I właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem dla osoby, która sporadycznie potrzebuje usług kurierskich, jest platforma logistyczna kurierovo.pl. Korzystając z platformy, osoba prywatna może w prosty sposób nadać paczkę, wypełniając specjalny formularz online. Największym atutem są jednak preferencyjne stawki, jakie oferuje kurierovo.pl. Po wypełnieniu formularza online pojawia się krótkie zestawienie firm kurierskich wraz z kosztem usługi, jaki proponują. Klient może przeanalizować ceny i wybrać czy chce, aby jego przesyłkę dostarczała firma Geis, DHL, GLS czy inna, która zaproponuje najlepszą cenę.

Dlaczego firmom opłaca się wysyłanie poprzez platformę logistyczną?

Skoro przedsiębiorcy, wysyłając dużo przesyłek, i tak podpisują umowę z wybraną firmą kurierską, to, po co miałyby korzystać z kurierovo.pl? Przede wszystkim ze względu na możliwość wyboru. Współpracując z jedną firmą kurierską, przedsiębiorca zamyka się na oferty innych, które mogą być dużo bardziej konkurencyjne. Korzystając z platformy kurierskiej kurierovo.pl, może wybierać spośród wielu firm kurierskich. Dodatkowo jeśli przedsiębiorca wysyła w ciągu miesiąca powyżej 20 przesyłek, to kurierovo.pl zaproponuje mu indywidualne stawki cenowe. Reasumując, wysyłka poprzez kurierovo.pl pozwala zmniejszyć sumaryczne nakłady ponoszone na korzystanie z usług firm kurierskich.

Dlaczego sklepom internetowym opłaca się wysyłanie poprzez platformę logistyczną?

Sklepy internetowe można śmiało zaliczyć do kategorii firm i użyć w ich przypadku argumentów, które podaliśmy w poprzednim akapicie. Warto jednak zwrócić uwagę na nieco inną kwestię. Platforma logistyczna zapewnia integrację sklepu online z panelem użytkownika na stronie kurierovo.pl. Dzięki temu możliwy jest łatwy import zamówień ze sklepów i organizacja wysyłki do klientów. Wszystkie kwestie związane z wysyłką, począwszy od nadawania paczek, poprzez ich śledzenie aż po odnotowanie doręczenia, można podglądać w panelu użytkownika. Integracja jest dostępna dla większości popularnych silników e-commerce.

Kurierovo.pl to platforma logistyczna, z której mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. I co najważniejsze każdy z klientów może liczyć na atrakcyjne warunki wysyłki wybraną firmą kurierską. Konkurencyjne ceny, prostota i intuicyjność to największe zalety platformy kurierovo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here