Wymiana walut przez Internet wciąż nastręcza nam wielu trudności. Nie wiemy jak to działa, czy jest bezpieczne, nie wiemy w jaki sposób przebiega sama transakcja. Kantory tradycyjne wciąż święcą tryumfy, choć już od powstania bankowości internetowej przenosimy nasze finanse do sieci, sprawiając, że kantory internetowe stają się coraz bardziej potrzebne. Tylko jak przelać w nich pieniądze?

Co muszę zrobić najpierw

            Chcąc wymienić pieniądze ze złotówek na dolary należy wykonać kilka prostych czynności. Są one specjalnie dostosowane do użytkowników, co oznacza, że kantor nie wymaga specjalistycznych działań ani operacji. Pierwszym krokiem jest założenie konta. Rejestracja na stronie trejdoo.com została uproszczona do minimum, dzięki czemu możesz mieć pewność, że poradzisz sobie z tym krokiem sprawnie i szybko.

Idźmy krok dalej

            Następnie, już po weryfikacji konta i zaakceptowaniu regulaminu, stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem i możesz rozpocząć transakcję właściwą. Pierwszą czynnością jest przelanie złotówek na wirtualny portfel w serwisie kantoru internetowego. Powinno to przebiec szybko i bez przeszkód. Niemalże natychmiast Twoje środki pojawiają się w serwisie i możesz zacząć z nich korzystać.

Co dalej?

            Po etapie zasilenia portfela następuje wybór waluty i kurs. Na trejdoo.com znajdziesz kursy najkorzystniejsze na rynku. Wybierasz odpowiednią opcję i wymieniasz swoje pieniądze. Suma w dolarach niemal natychmiast wraca do Twojego portfela.

No i koniec

            Ostatnim etapem jest wypłacenie pieniędzy i przelanie ich na odpowiednie konto. To już zależy od Twojego banku. Zazwyczaj potrzeba konta z rachunkiem walutowym, który obsługuje dolary. W większości banków jest on darmowy i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. W ten sposób Twoje środki znajdują się z powrotem na Twoim koncie i możesz z nich korzystać. Pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić na podany numer i skonsultować się z jednym z pracowników kantoru. Zyskasz wówczas całkowitą pewność co do bezpieczeństwa swoich pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here