Przemysłowa drukarka do etykiet samoprzylepnych. Rozwiązanie dedykowane do druku dużych wolumenów

Gdy etykiet drukuje się dużo, zwykła, przenośna drukarka to za mało. Właśnie dlatego w przemyśle stosuje się specjalistyczne drukarki do etykiet samoprzylepnych, które mogą bez problemu poradzić sobie z większymi nakładami.

Przemysłowa drukarka do etykiet

W przemyśle szybkie i sprawne działanie sprzętu to podstawa – właśnie dlatego nawet takie urządzenie jak drukarka do etykiet samoprzylepnych musi działać niezawodnie.

Stosowane są wtedy przemysłowe drukarki etykiet, które w porównaniu ze zwykłymi modelami biurkowymi mogą sprostać najwyższym oczekiwaniom użytkowników, aby przygotowywanie etykiet odbywało się bez zakłóceń. W ten sposób można ułatwić realizację obowiązków, oszczędzić czas, zredukować ryzyko błędów.

Czym charakteryzują się drukarki przemysłowe do etykiet?

Przemysłowe drukarki etykiet to przede wszystkim urządzenia stacjonarne, które wyróżniają się wysoką jakością oraz prędkością wydruku. Obsługują różne typy materiałów, w tym etykiety samoprzylepne, ale też bilety, przywieszki, a nawet wszywki tekstylne.

Cechy charakterystyczne przemysłowych drukarek do etykiet:

– pracują w trybie stacjonarnym
– obsługują etykiety o różnych szerokościach
– drukują w wysokich rozdzielczościach: 203 dpi, 300 dpi, 406 dpi
– mają dużą szybkość i wydajność druku
– mogą pracować w trybie ciągłym 24h
– obsługują różne interfejsy komunikacyjne
– współpracują z urządzeniami peryferyjnymi – wagi, terminale, czytniki kodów kreskowych, aplikatory automatyczne
– mogą mieć opcje dodatkowe – gilotyny do obcinania, dyspensery do odklejania

Szeroki wybór przemysłowych drukarek do etykiet

Dobra drukarka do etykiet samoprzylepnych przeznaczona do użytku przemysłowego powinna odpowiadać potrzebom użytkowników, a także wpisać się w miejsce pracy.

Najlepszym zakupem będzie drukarka pozwalająca na wydajne przygotowywanie etykiet, elastyczne dobieranie parametrów druku wraz z szerokimi możliwościami projektowania, aby można było stworzyć materiały dopasowane do konkretnego zastosowania.

Ponadto, przy zakupie odpowiedniej drukarki do etykiet warto zwrócić uwagę na dostępne materiały eksploatacyjne oraz koszty związane z ich zakupem, a także na okres gwarancji udzielonej przez producenta urządzenia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here